Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert nem fokozatosan lassul...

Miert nem fokozatosan lassul a szivveresem sport utan? Nektem hogyan lassul?

Figyelt kérdés
Nekem nem fokozatosan lassul sport utan vagy ha sport kozbe megallok vagy mozgas utan,hanem dobog dobog es aztan marad szunet es dobban egyet kettot aztan ismet gyorsul s igy,azaz erdekes ezt mind erzem aznelkul,hogy oda tennem a kezem a szivemhez,miert? Nektek hogy lassul?

2016. aug. 13. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ. Néha fokozatosan, néha meg egész "hirtelen" lassul le. Én is érzem (szerintem mindenki) anélkül, hogy odatenném a kezem. Azért mert gyorsabb a szívverés, a vérkeringés stb. Ja és azért is lehet, hogy nem fokozatosan lassul, hogy pl mikor megállsz kicsit visszatartod a levegőt, hogy hamarabb visszaálljon a normál szívverésed. Huhh remélem érthető volt :D
2016. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van amugy es igen ertheto volt koszonom,csak amikor szunet utan hirtelen lassul olyankor ugy megijedek
2016. aug. 13. 17:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Irtam,hogy dobban egyet kettot ugy ertettem,hogy olyankor lassu
2016. aug. 13. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
96.
2016. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két perc pihenés után szokták mérni, nekem annyi idő alatt 160-ról lemegy 100 körülre, fogalmam sincs, hogy ez jó vagy nem, nekem jó :)
2016. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem aza fontos mennyire megy le mert lecsokken nekem is de nekem hirtelen egy legbetelnel mar lassul es akkor belegzesnel megint gyorsul es igy
2016. aug. 13. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy légzési aritmia (sinus arrhytmia) és nagyon gyakori gyerekeknél es fiatal felnőtteknél úgy, hogy a legtöbb esetben nem jár együtt semmilyen szívproblémával.
2016. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ekgval megallapitottak volna ha lenne valami nem?
2016. aug. 13. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom. Én még mindig azt mondom, hogy higgy az orvosaidnak, annál jobbat nem tehetsz.
2016. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!