Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szupraventrikuláris tachycardi...

Szupraventrikuláris tachycardiam volt?

Figyelt kérdés
Jott valami hirtelen kellemetlen erzes, es utana felgyorsul a szivveresem 170-re,ez Szupraventrikuláris tachycardia volt? Igaz meg is ijedtem amikor jott ez az erzes de akkor most ijedsegtol vagy Szupraventrikuláris tachycardia volt?

#pulzus #szívverés #szív #szívritmus #Szupraventrikuláris tachycardia
2016. aug. 18. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
EKG nélkül ezt bizton állítani és kijelenteni nem lehet . Menj orvoshoz és nézesd meg magad, mielőtt kamra fibrillálsz . Tudod !, ez a gyors és hirtelen szívhalál .
2016. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ez ismerős...

Az a kellemetlen érzés micsoda?

Egyfajta szédülés, de igazából mégsem? Kicsit fura nem?

Nekem ugyan ez van, csak jut mellé remegés is sokszor, aztán negyed óra és/vagy egy frontin is megnyugszik a dolog.

2016. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Most nem reg voltam ekgn,ezelott is voltam 3 ekgn 4 ekgm is volt,verkep,hallgattak is meg a szivem de nincs bajom azt mondtak
2016. aug. 18. 21:16
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem szedules valami egyeb nehez leirni
2016. aug. 18. 21:17
 5/25 A kérdező kommentje:
15 evesen lehet kamrafibrillaciom?
2016. aug. 18. 21:19
 6/25 anonim ***** válasza:
könyörgöm. millió+1 ilyen kérdést tettél fel te kölyök, semmi bajod nincs az égvilágon. Rengeteg ekg készült rólad,rengetegszer vizsgáltak meg. Ezeket a tüneteket te magad produkálod, az egész pszichés alapú. Lassan saját magad teszed tönkre, hogy egyfolytában ezen kattogsz. Menj el egy pszichológushoz és próbáljátok meg közösen megoldani ezt a problémát.(btw: kamrafibrilláció biztos nincs, mert akkor nem ülnél a gép előtt, hanem már azóta koporsóban feküdnél.)
2016. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De ez nem psziches ez szupraventrikularis tachycardia volt,mert tok nyugodt voltam nem gondoltam semmire jott egy fura erzes mintha szivrirmuszavar jott volna vagy nem tudom leirni de hirtelen jott es el is mult s akkor felgyorsult a szivem de most nem tudom a ijedsegtol vagy ettol ?
2016. aug. 18. 21:45
 8/25 anonim ***** válasza:
rengetegszer leírtad, hogy volt egyszer egy kellemetlen érzés, utána pedig szapora szívverés. Na bumm, volt egy teljesen ártalmatlan extrasystole(ami napjában átlagosan 20 szokott lenni MINDEN embernek). Valaki meg se érzi, valakinek meg nagyon kellemetlenül esik. Te a második csoportba tartozol. Azóta annyira rettegsz a betegségtől, hogy minden apró dolgot felnagyítasz és tünetként kezelsz, plusz az se segít, amiket az interneten olvasol. Voltál sokszor orvosnál, volt nem egy ekg. A szívednek semmi baja nincs, ezért mondom, hogy inkább látogass meg egy pszichológust
2016. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Dehat sport kozbe is extrasystole az is termeszetes ? Es

Miert pont nekem a barataimnak miert nincs? :(

2016. aug. 18. 21:56
 10/25 A kérdező kommentje:
Focizas kozbe jon egy extrasystole akkor megall a szivem... Lehet egy ilyen is.. Hany focista halt meg :(
2016. aug. 18. 21:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!