Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Baj van? 15L

Mi bajom lehet? Baj van? 15L

Figyelt kérdés

Tegnap is meg ma este is (csak este!) nagyon szarul vagyok..tegnap fájt a fejem meg hihetetlenül hányingerem volt,ma csak a fejem fáj.de reggel felkeltem és semmi bajom nem volt.meg állandóan szomjas vagyok de amikor iszok nem esik jól csak pisilni járok..

Nemrégen voltam együtt a barátommal először és azóta több alkalommal is megtörtént. Ehhez lehet köze?


2016. aug. 28. 23:14
 1/4 anonim válasza:

Lehet hogy csak valami megváltozott a környezetedben, még nem kell aggódnod annyira, meg találgatni. Lehet csak valami kisebb betegség átmegy rajtad vagy akármi lehet.

Ha ez nem múlik el viszont pár nap múlva akkor háziorvos és mondj el neki mindent mert lehet nagyobb bajod lesz belőle később mint egy kis égés a doki előtt. 18/f

2016. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A normális választ köszönöm.
2016. aug. 28. 23:48
 3/4 anonim válasza:
lehet hogy túl korai volt ? :D
2016. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miert? Talan 40 evesen kellett volna? Szerintem az az en dolgom, hogy mikor erzem megfelelonek.

Tovabbra is orulnek neki, ha esetleg segito valaszokat kapnek, es aki nem tud ilyet produkalni az inkabb ne is irjon.

2016. aug. 29. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!