Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 5 szem Frontintól és pár...

5 szem Frontintól és pár korty Törleytől mennyi idore utom ki magam?

Figyelt kérdés
0,5 mg, és kis testalkat
2016. szept. 4. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó sok időre...

De miért tennél ilyet?

2016. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megöl az ébrenlét, kínomban egész nap alszom, nincs kedvem élni. Ilyenkor meg nem tudok aludni. Nem akarok gondolkozni, létezni
2016. szept. 4. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Kérj segítséget egy szakembertől, mert az, hogy egy éjszakára kiütöd magad nem fog megoldani semmit, ezt meg rendszeresen nem csinálhatod.
2016. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Neked "pezsgő" életre lenne szükséged. Hány éves vagy keresni kellene valami tuti elfoglaltságot ami leköt/lefáraszt.
2016. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Törley az már felesleges is lesz...
2016. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez,onnan 70 Ft-ért hozzájutok a Frontinhoz, maga a Kánaán.18 éves lány, nagyon durván szerelmi bánatos. Gondolkoztam már sokat, hogy vethetnék véget a kínlódásnak.Fél éve nem tudom kiverni a fejemből, főleg, hogy mostmár mással van. És ilyen állapotban érettségiztem le, letettem a jogsit, de teljesen felesleges a kis szar életmben, ha mindig rajta kattog az agyam
2016. szept. 4. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Édes jó f.a.szom, 18 évesen "szerelmi bánat" miatt pszichiáter. Agyf.a.szt kapok, komolyan mondom.


1; Ha jársz pszichiáterhez, és ilyen gondolataid vannak, akkor nem vagy őszinte a pszichiáterrel, vagy nem jársz mellé pszichológushoz, vagy nem vagy vele őszinte, és ennek folyományaként nem kapsz normális pszichoterápiát


2; A frontin nem segít semmin, szoktak mellé írni SSRI-t, vagy más gyógyszert, amire szükséged van. Ha ez nem történt meg, érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy másik orvostól, esetleg magánrendelésen másodvéleményt kérj.


3; 5 szem frontin semennyire nem fog kiütni. 2.5mg bőven benne van a napi adható maximális dózisban, ami ha jól emlékszem 4Mg körül van. Nem érdemes ezzel játszani, mert ha netán többet veszel be, ráiszol, és tök véletlenül egekbe szökik a pulzusod, vagy valami hasonló és befosol tőle, akkor kapsz még egy pánikbetegséget is a "szerelmi bánatodra", a kettőt együtt meg nem biztos, hogy szeretnéd.


4; Keressél magadnak valami célt, ahelyett, hogy magadat sajnáltatod, meg hülyeségeket kérdezel. Elhiszem, hogy k.u.rva jó, ha valaki figyel rád, meg leírhatod, hogy mennyire depressziós vagy, meg mennyire nem akarsz létezni, de attól nem lesz ám jobb. Attól lesz, ha követed az orvosi utasításokat, és értelmet, rendszert viszel az életedbe.

2016. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de igen, eléggé kiütött utolsó, a konnektor elosztójába sikerült beleboírtanom egy pohár innivalót, de nem is baj, mert kába voltam addig is.
2016. szept. 6. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!