Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Üdv Mindenkinek! OMRON RS1...

Jroux kérdése:

Üdv Mindenkinek! OMRON RS1 csuklós vérnyomás mérő valóban kimutatja a szívritmuszavart is?

Figyelt kérdés
Méréskor csak 3 adat jelenik meg. Ha ritmuszavar van a mérés alatt, azt hogyan jelzi a készülék?
2016. szept. 5. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt majd meghallod és a készülék is jelzi.
2016. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csuklós vérnyomásmérő? ....

És mi a három adat, vérnyomás, pulzus és ?

2016. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vérnyomás 2 adat.

A legtöbb úgy jelzi, hogy egy szív ikon, meg félig mögé bújva még 2-3. Valószínűleg ki is mutatja, a nagyobb baj, hogy azt is, ha amúgy nincs, ezek annyira nem profi műszerek. Mindenesetre ha szinte mindig jelzi, akkor el kell menni kardiológushoz.

2016. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma is tanultam valamit, a vérnyomást 2 adatnak vesszük.

Hmmmmm, jó.


Sehogy nem jelzi ki, max. amikor pittyegve "számol" a készülék, akkor hallhatsz olyat, hogy:

1. Pity-pity-pity-pity-pity- talán ritmusos

2. Pity-pity-semm-semmi-pity-semmi-pity - ez pl. az Extrasyst. Kihagy.


Ha rosszat mér, lehet h. rossz az elem, de! mindenképp! el kell menni orvoshoz, hogy ellenőrizze le a profi géppel. Ha rosszul vagy, vagy extrém adatot mér, akkor mihamarabb orvoshoz kell fordulni.

2016. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De, általában kijelzi.

Csak RS3-as leírást találtam. Középső oszlopban fent, látszik, hogy mire gondoltam:

[link]

2016. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Módosítok, az RS1-en tényleg nincs:

[link]

2016. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!