Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Levegő beszorulás? Légmell?...

Levegő beszorulás? Légmell? Bordaközi izom fájdalom? Rekeszizom fájdalom?

Figyelt kérdés
Beteg lettem, nagyon köhögtem. A Köhögés következtében izmoláz lett a hasamban, ami el is múlt, viszont jobb oldalt a mellem alatt nagyon fáj. Péntek este óta fáj. Szombatra nem múlt el, gondoltam csak a köhögésben "megrántottam", vasárnap is pihentettem magam. Hétfőtől egyetem úgyhogy orvoshoz sem tudtam menni vele, mert a háziorvosom 250km-re van. Tegnap estére mintha már kevésbé fajt volna, azonban félig lehajolva köhögtem megint egyet és baromira megfajdult megint. Ha levegőt veszek, nagyot, akkor amikor már-már tele van a tüdőm akkor feszül kissé (tegnap este nagyon fájt), ha kifújom a levegőt kicsit jobban akkor is fáj. Tüsszentésre szintén. Izom gyulladásra való krémmel kenem, nemtudom az használt e tegnapra. Mi lehet ez szerintetek?

2016. szept. 7. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet, sürgősen menj el orvoshoz.
2016. szept. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha szédülsz, buborékot hallasz, vagy magas térdemeléses gyakorlatoknál úgy érzed valami mozog odabenn, azonnal menj a kórházba! ha a hátad felső részén érzed a fájdalmat, elég jó esélyed van rá, hogy légmell. nem megijeszteni akarlak, de oda kell rá figyelni
2016. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2018. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül azt mondta az orvos hogy levegő szorult oda be... kaptam cataflam v-t ami meg utána szétcseszte a gyomrom. Röviden ennyi :/
2018. jún. 15. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!