Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az antibiotikumtól fáj a gyomrom?

Az antibiotikumtól fáj a gyomrom?

Figyelt kérdés
Homlok és arcüreg gyulladásra kaptam zinnatot, azt kezdtem szedni. Napi kettesével, már csak 3 darab van benne (egyik nap kimaradt egy szem). Ma reggel arra keltem hogy semmi gyomor panasz. Aztán mikor felkeltem az ágyból, éreztem hogy kissé mintha fájna a gyomrom. Később reggeliztem, azután nagyon fájt. A gyomorszájam, de az egész gyomrom is. Azthittem gyomorrontás, vettem be rá mezym fortét. Kissé jobb lett, majd ebédeltem és hát kissé még mindig fájt egész nap. Most megvacsoráztam este, bevettem a zinnatból a napi második adagot, és ismét elkezdett jobban fájni a gyomrom. Ilyen gyorsan fájna a gyógyszertől? Mitévő legyek? (Most fogtam magam és megittam egy normafloret mert azt olvastam hogy azert is fájhat mert szétcseszte a gyomrom az antibiotikum)

2016. szept. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleg gyakori a gyomor panasz az antibiotikumnal. Ezert is ajanljak a normalforet antibiotikum kura utan. De kozben nem hiszem hogy jo.
2016. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikum bevétele után el kell telni 3 órának és be lehet venni a normaflort. Van már olyan gyógyszer amit együtt is be lehet venni. A gyógyszertárban ajánlanak több félét.
2016. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs: többfélét
2016. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj antibiotikumtól a hasam és mindig hasmenést kapok, némelyiktől már a bevétel után 1-2 órával.

Ha ennyire fáj, akkor menj vissza ma az orvoshoz.

2016. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet az antibiotikumtól.
2016. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!