Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mi lehetett a gond?

Szerintetek mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés

Csak eszembe jutott egy dolog, ami még nyáron történt velem és a szüleim eléggé megijedtek miatta.

Annyi történt, hogy szakmai gyakorlatra kellett mennünk és délben engedtek haza minket. Mi barátnőmékkel elindultunk hazafelé, de az egyiküknek eszébe jutott, hogy otthagyott valamit az iskolában és visszafordult érte, mi meg másik barátnőmmel megvártuk és nem volt egy üres pad sem árnyékos helyen, de már majd' leszakadt a lábunk, ezért leültünk egy olyan padra, ahová odasütött a nap. Kb 10 percet ültünk ott, mikor másik barátnőnk megérkezett és tovább mentünk. Kb 10 perc séta után elértem a buszmegállóba, ahol felszálltunk egyik barátnőmmel a buszra és hazafelé jövet bementem hozzájuk, mert mondta, hogy vettek egy új cicát és játszottam vele egy kicsit. De mivel már a buszon éreztem, hogy mindjárt elalszok, meg a fejem is elkezdett fájni, ezért mikor hazaértem, rögtön be is dőltem az ágyba és alaludtam. Ez kb 2 körül lehetett és valamikor 5 körül keltem fel, akkor is arra, hogy még jobban fáj a fejem és nem tudtam tőle visszaaludni és éreztem, hogy hányingerem is van. Mikor már kb 1 órája ott forgolódtam és közben a fejem is majd' szétrobbant meg a hányinger sem akart megszűnni, kimentem a fördőszobába és megpróbáltam picit hányni, hátha jobb lesz, de nem ment, úgyhogy a fogkefém végével meghánytattam magam és először csak egy kicsi jött, aztán pihentem kb fél percet és megint jött az inger és szinte az egész aznapi dolog, amit megettem meg megittam, kijött belőlem. Ezután hirtelen fázni és remegni kezdtem. Aztán kb másfél órán keresztül ilyen 2 percenként hánytam, mikor már tényleg a gyomrom összes tartalmát kihánytam, akkor vizet hánytam, mert közbe anyám mondta, hogy igyak minél töb vizet. Meg próbált rábeszélni, hogy egyek valami piritóst vagy valamit, mert szerinte azért hányok, mert nem eszek, de már attól is hányni kezdtem, ha az izét vagy a szagát megéreztem bármi ehetőnek. De még is rávett, hogy egyek egy kis piritóst, nagy nehezen leerőltettem egy nagyon kicsi falatot és rögtön ki is hánytam. Utána mikor már nem hánytam többet, be tudtam venni egy fájdalomcsillapitót, de még mindig nagyon fáztam és remegtem is, de elmentem aludni és mikor másnap reggel felkeltem, semmi bajom nem volt és ugyanúgy elmentem gyakorlatra, mint máskor. De ez a délután elég fura volt, anyámék már az ügyeletre akartak bevinni. Szerintetek a napszúrás okozhatott ilyen tüneteket? Vagy a cicától kaphattam el valamit? Mikor mondtam anyámnak, hogy voltam barátnőmnél játszani az új macskájukkal, egyből azt mondta, hgy biztos beteg volt, vagy valami..


2016. szept. 24. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azért hánytál ennyiszer,mert azzal,hogy ledugtad a fogkefét,felingerlődött a gyomrod,megindult a hányás. Előtte a fáradtság,fejfájás lehetett sok mindentől,fronttól,alacsony vérnyomástól,sima kimerüléstől. De lehetett éppen egy vírus is. Ha a macska fertőzött volna meg,nem lettél volna ilyen hamar beteg.
2016. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,hogy nem a cicától kaptál el valamit. Amiket macskáktól el lehet kapni,azok nem így jelentkeznek. Ahogy az első válaszoló írta lehetett a melegtől,még inkább egy vírustól,ami a nyári melegben igen gyakori.
2016. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!