Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Émelyeghetek hosszantartóan...

Piriiiii kérdése:

Émelyeghetek hosszantartóan azért, mert nem eszek, vagy alig eszek?

Figyelt kérdés
Pontosabban émelyeghetek azért, mert ezidáig nem ettem mondjuk 2-3 napja, és most ettem valamit?
2016. okt. 1. 15:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Természetesen. Leesik a vércukor szinted, ami a hirtelen mozdulatok miatt szédüléshez vezet. Azt tanácsolnám étkezz rendszeresen, ha fogyni szeretnél így úgy sem lehetséges tartósan
2016. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szédülni nem szoktam, semmi ilyen nem jellemez. Nem fogyás miatt nem eszek, hanem mert nem vagyok éhes. Aztán, ha mégis éhes vagyok, van ez az émelygés, és továbbra sem eszek. Érzem, hogy üres a gyomrom és enni kéne, de a hányinger kerülhet. Érzelmekkel lehet kapcsolatban az étvágytalanság?
2016. okt. 1. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:

De még mennyire!

Éhes vagy, de nem esik jól semmi. Enni akkor is kell, ha mást nem, gyümölcsöt. Pl.: banán. A folyadékbevitelt ne hanyagold el!

2016. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. okt. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!