Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen szerveink vannak a has...

Milyen szerveink vannak a has alatt és mi okozhat tompa fájdalmat ott?

Figyelt kérdés
A bugyi vonala alatt érzem,nehéz behatárolni,hol,de inkább középen,olyan,mint mikor tele van a hólyag,vagy meg fog jönni,húzódó és kissé fájó érzés. Szedek antibiotikumot,és gyulladáscsökkentőt,amire az van írva,hogy bélben perforációt okozhat.Az milyen,hasonló?
2016. okt. 6. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem ilyen,nyugodj meg! Ezen a területen egyébként a húgyhólyag és a méh helyezkedik el,mellettük a petefészek. Mire szeded a gyógyszereket?
2016. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megfázásra,hörghurutra,de már most rosszul vagyok tőlük
2016. okt. 6. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum mellé szedjél probiotikumot és használj lactobacilust tartalmazó hüvelykúpot. A gyulladáscsökkentőnek mi a neve?
2016. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Flector.Úgy tudom,az olyan,mint a Cataflam,de nem biztos.Mindenesetre így is egyszer veszem be csak,mert erősnek érzem.Meg sok ezt elosztani így egy nap.
2016. okt. 6. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A Flectort és hasonló gyógyszereket soha ne vedd be éhgyomorra és ha tartósan(több napig,hétig kell szedni),akkor nem árt mellé gyomorvédőt is. De nyugodj meg most bél perforációd biztosan nincs!
2016. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor megnyugodtam.
2016. okt. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!