Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon eros, elhuzodo torokfaj...

Nagyon eros, elhuzodo torokfajas, laz, fejfajas. Ez meg sima natha lehet vagy esetleg influenza?

Figyelt kérdés

Azert erdekel,mert 10 eve nem volt 38 feletti homersekletem, torokfajasom evente haromszor/negyszer de egeszen az idei evig a lidocainos strepsils mindig segitett. Fejem ritkan faj,de most kedd este ota vagyok beteg. Bar lazam csak egy napig volt,de a torokfajasra barmit veszek be ( ibuprofen,algopyrin,cataflan,lidocainos strepsils,tantum verde) semmi nem tudja teljesen elmulasztani,nyelni is alig tudok,igy par napja folyekonyat eszem foleg,illetve egy-ket falat szilardat tudok. Mindegyik fajdalomcsillapito csak ket/harom oraig csokkenti a fajdalmat,tovabb nem es csak mersekeli,nem megaszunteti.

Mitol ez a mostani brutalis torokfajas? Ha bakteriumos felulfertozodes lenne akkor lazas lennek tovabbra is,nem?


2016. okt. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlen lenne lázas. Menj dokihoz.
2016. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodtam, hogy influenzás lettem? Fájtak az ízületeim, 38 C feletti lázam volt. Torkom is fájt kitartóan. Ezüstkolloidot próbálj meg a torkodra fújni /5 fújás/, és ott tartani. Nekem ez segített.
2016. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az influenza lázzal járna. Ráadásul ha a torkod nyeléskor fáj a legjobban és nem csak folyamatosan kapar,ég az bakteriális fertőzést jelent. Ilyenre pedig kevés a torokfertőtlenítő, fájdalomcsillapító,gyulladáscsökkent, antibiotikum kell nagy valószínűséggel.
2016. okt. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!