Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Mit tegyek hogy gyorsan...

SOS! Mit tegyek hogy gyorsan kiduguljon a fülem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az este alat mindkét fülem teljesen bedugult szóval alig hallok... próbáltam fülpiszkálóval mert régebben sikerült, de lehet most nem kellett volna. Már sok mindent próbáltam, de ugyanolyan. Kéne indulnom orvoshoz de nem szeretnék úgy indulni hogy alig hallok.. Valaki gyors módszer?



2016. okt. 12. 10:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
44%
Amennyire csak tudod nyisd szét a szád és ásíts!Nekem ez szokott sikerülni de ez lehet hogy komolyabb.
2016. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meleg sót kell textilzsepibe tenni, és azt tedd a füledre.
2016. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első nem használ. A másodikat pedig megpróbálom.
2016. okt. 12. 10:55
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Létezik ún.fülkürttorna.Befogod az orrod,összeszorítod a szád,beszívod a levegőt-előtte,és fújsz egy nagyot. Ezt 5x. Ki fog dugulni a füled,mert ektünik a nyomáskülönbség.
2016. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1, 4. Amit írtatok az a nyomáskülönbségre van, de a kérdező gondolom, beteg, nyilván azért megy orvoshoz. Nem épp a repülőn ül, ahol bedugult a füle.

Ha váladék van, vagy fülzsír, azt nem lehet így megszüntetni :)

2016. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5:Sohasem ültem repülőn. Ez a módszer segít. Ha gyulladt,azonnal érzi,h fáj. Ezért mertem javasolni. Bocs,h szoltam.
2016. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6: Nem csak gyulladástól dugulhat be, pl. fülzsír, az nem fáj, csak bedugul és nem hall rendesen.
2016. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ok,megint nem kellett volna szolni,mert nem segítettem.te igen.
2016. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Cirmoscica haj, elég már a baj...
2016. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül nem voltam orvosnál mivel nagyon szédültem és inkább holnapra halasztottuk. A fülem ugyanolyan szval beutalót fogok kérni fül-orr-gégészetre.. egyébként nekem nagyon régóta problémás a fülem és szinte mindig be van dugulva.. sok a fülzsírom azt hiszem ezt mondták mindig..
2016. okt. 12. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!