Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol lehet hasmenesem? Tobbi...

Mitol lehet hasmenesem? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Munka elott,vagy utazas elott allandoan hasmenesem van... Amint leerek a buszmegalloba ramjon a melegseg,csikar a hasam,szedulok...es ez csak akkor ha reggel indulok..amint beerek a munkaba (10perc) semmi bajom..ha nemdolgozok es itthon vagyok akkor szinten semmi bajom...mitol lehet? Stressz? Szerencsere szeretem a munkam,nem is stresszes hely... Regota fennall mar ez a problema es mar nagyon kellemetlen.

21 l (reggel indulas elott eszek-iszok)



2016. okt. 26. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggeli kávé/tej miatt nem lehet? Az beindítja rendesen az emésztést, pláne ha tejcukor érzékeny is vagy.

Esetleg még a gxümölcslevektől, lekvártól lehet probléma.

2016. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírtak lapján, biztos hogy valamin aggódsz. Lehet valami apróság, próbáld végiggondolni. Felfokozott izgalmi állapotban az anyagcsere folyamatok is felgyorsulnak, ezt érzed.
2016. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Laktozmentesen keszitem a kvt :) es mindennap iszom ugyanugy. Plusz szabadnapokon is eszek gyumolcsot es semmi bajom..ezert nem ertem..
2016. okt. 26. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség is hasonló tünetekkel jár. Milyenek a buszon a viszonyok? Erre gondoltál? Lehet nagy a tömeg, kényelmetlen számodra. Lehet tudat alatt is attól rettegsz, hogy nem felelsz meg esetleg az embereknek, úgy érzed, hogy néz mindenki és hasonló...

Ez csak találgatás lényegében, de érdemes lenne ez irányba is vizsgálódnod.

Ezeket a tüneteket a stressz, számodra kényelmetlen környezet könnyedén kiválthatja és gyakran észre sem veszed az okát, míg nem vizsgálódsz egy kicsit ez irányba.

2016. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!