Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyobb baj lehet? Rák? Valaki?

Nagyobb baj lehet? Rák? Valaki?

Figyelt kérdés

Már egy ideje van egy olyan gondom, hogy folyamatosan be van dugulva az orrom. Pedig nem vagyok megfázva. Ez a dugulás inkább csak estefele tűnuk fel. Meg néha úgy érzem (lehet, hogy ezt csak beleképzelem magamnak a helyzetbe), hogy szinte nem kapok levegőt. Pedig kapok. Meg van amikor fáj a gerincem és a bordáim környékén. Meg mintha levegőt nyelnék és így morog a gyomrom (remélem a gyomrom) és teljesen akaratom ellemére. Ja és rendesen nyelni sem tudom. Mintha lenne egy fal a torkomba de csak egy kicsit enged át a nyálból. Köszi mindenkinek előre is a választ.

(Az uttóbival már voltam orvosnál nem csináltak vele semmit)



2016. nov. 12. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fül-orr-gégészetre menj el, valami idült probléma lehet, visszamaradt egy előző betegségből, lehet orrmandula, de lehet eddig fel nem derített allergia is. Ez a gyomormorgás ez nem kapcsolódik ide, csak annyira aggódsz, hogy már rémeket látsz :)

Én is voltam ilyen állapotban, kimosták az arcüregem, meg felírtak valamit, hogy az orrmandulám ne dagadjon, és megoldódott a dolog.

2016. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Így lesz. De parázok, hogy a tüdőmmel is van valami. Mert pl ma reggel felkeltem és olyan volt mintha lenne valami a hátamon. Nem tudom elmagyarázni az érzést. De most is ez van.
2016. nov. 12. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!