Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni másnaposság...

Mit lehet tenni másnaposság ellen a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok egy nagy piás, nagyjából 3 évente 1szer szoktam berúgni, és akkor is tudok magamról. Tehát nincs sok tapasztalatom a másnaposságról! Tegnap megittam 3 x 2 deci vörösbort nem gondoltam, és most olyan másnapos vagyok, hogy legszívesebben itt hagynék mindent és hazamennék a munkahelyről!!!


Mit lehet tenni, hogy enyhüljenek a másnaposság tünetei?? Hányingerem van, szédülök és hasogat a fejem is!


Segítsetek légyszi!!



2016. nov. 18. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kajálj valami jó szendvicset, dobj be egy fejfájás elleni bogyót és igyál sok folyadékot.
2016. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Én már nem iszok,de amikor ittam akkor először kv-val hoztam magamat helyre.Utána ettem egy jót,és napközben sok vizet ittam.Igazából ki kell pihenni a másnaposságot ! Ha olyan a munkahelyed,hogy elmondhatod az igazat,hogy "Nézze főnök,tegnap név napoztunk,és másnapos vagyok,haza mennék ha lehet..." Ha ilyen a főnököd akkor tedd ezt.Ha nem mondhatod el az igazat akkor mond hogy úgy érzem gyomorrontásom van... Hazugság,de kegyes hazugság !
2016. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!