Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami komoly, vagy túlaggódom?

Valami komoly, vagy túlaggódom?

Figyelt kérdés

Kb. 5 napja fáj a nyakam a gerincem jobb oldalán, meg a jobb fülem. A nyakamról a fájdalom a jobb kezembe, vállamba sugárzott ki.

Most éjszaka pedig arra riadtam fel, hogy mind a két karom teljesen élettelen, annyira el voltak zsibbadva. A hátamon feküdtem, a két karom a törzsem mellett volt, tehát nem feküdtem rá meg nem is voltam semmilyen kitekert pózban. Próbáltam mozogni, a jobb karomba előbb tért vissza az erő, ezért azzal kellett mozgatnom a bal karomat. Kb. 1-2 perc után már mindkét karomat tudtam mozgatni. Viszont eléggé lüktetett mind a kettő.

Azóta a nyakam/vállam nem fáj.

Fogalmam sincs mi lehetett ez, igazából azért aggaszt, mert mind a 2 karom "élettelenre zsibbadt", pedig csak simán feküdtem a hátamon, plusz az ezt megelőző nyakfájás...

Komolyan kéne vennem, és menjek orvoshoz, vagy valószínűleg csak az alvás közbeni testhelyzet miatt lehetett a zsibbadás (nem volt fura testhelyzet).

Azért írom ki a kérdést, mert a héten nem nagyon lesz időm orvoshoz menni, és azért h kiderüljön h az alvás miatt volt minden, nem mennék el. De ha tudom, h ennek utána kéne járni, vagy hogy komolyabb is lehet, akkor mindenképpen elmennék...

Előre is köszi annak aki tud segíteni!



2016. dec. 7. 11:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy az elmúlt 3-4 napban többször zsibbad(t) el a bal lábam is, csak egy pár másodpercre, mozgatásra, mindig megszűnt.
2016. dec. 7. 11:44
 2/3 anonim válasza:
Kortól függ, tinédzsereknél gyakori az ilyen.
2016. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A nyakadnál beragadhadtak idegek, ettől fájhatott a kezed, zsibbadhatott el a lábad, stb. Menj el egy csontkovácshoz, vagy ha tudod, akkor ropogtasd ki magadnak a nyakad meg a hátad
2017. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!