Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok aludni?

Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesítő,hogy szinte minden este felebredek,vagy almodok,de tudom hogy álom de akkor sem tudok felébredni.

Szóval általában ha új munkát csinalok,a akkor aznap de legkésőbb másnap este tuti azt álmodom hogy azt a munkát csinálom álmomban..és nagyon rossz mert hiába akarom abbahagyni nem tudom..

Jelenleg szalag mellett dolgozom,es ma is azt almodtam,hogy megy a szalag,rajta a termék,es hiába próbáltam másra gondolni..nem tudtam..

De ha pl.raklapot kell raknom akkor másnap vagy aznap álmomban raklapot rakok..és probalok felébredni,de nem tudok mert egy hang vagy valaki azt mondja hogy még egyet kell csinálni..és mindig még egyet..

A multkor azt álmodtam,hogy az ágyam a szalag mellett volt..

Napközben tudok aludni..

Ritka hogy normálisat álmodom..

Remelem.naggyabol érthető..


2016. dec. 8. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A stressz miatt nem tudsz aludni. Tudom, hogy nem egyszerű de a munkát ott kéne hgynod a munkahelyeden nem hazavinni a fejedben. Otthon sokat gondolsz a munkádra? Hobbi, sport?
2016. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is állandóan ez volt. Egyszer azt álmodtam, hogy az ágyam bent volt a raktárban... Sajnos ez annak a jele, hogy nem tudod fejben elengedni a melót, miután eljöttél a munkából. Próbálj meg valamilyen alternatív módot találni arra, hogy este lefekvés előtt ellazulj, vegyél egy nyugtató fürdőt, hallgass zenét, jógázz vagy ha ezek nem segítenek, vannak enyhébb nyugtatók is. A lényeg, hogy ne alkohollal és droggal old a feszültséget, stresszt. Nem segít, sőt ront a helyzeten. Saját tapasztalat. Esténként néha piával lazítottam és az ellenkező hatást értem el. Éjszaka forgolódtam, kialvatlan voltam stb... Az alkohol semmire sem gyógyír, ráadásul pszichésen is könnyebben megbetegszik az ember a hatására... Ha máshogy nem megy akkor pedig tényleg ott kell hagyni az állást és keresni mást, ahogy az előttem szóló is írta.
2016. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hat nem hozom haza a munkám..igazából nem figyeltem meg,de lehet hogy csak ha délutános vagyok akkor van ez.

Mert haza érek este,elmeselem mi volt és fekszem le aludni..ilyenkor nincs ido filmezni vagy valami más csinálni..

A munka közben mindig masra gondolok tehát nem az van hogy rá stresszelek hogy mindent tökéletesen csináljak..

2016. dec. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!