Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomásnak számít?...

Alacsony vérnyomásnak számít? 94/55/64

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, 50 kilogramm és 162 centiméter.

Már egy ideje szédülök ha fekvésből felülök, vagy ülésből felállok. Vasárnap pedig teljesen meglepődtem, amikor a felső polcról le akartam venni valamit, és lábujjhegyre állva nyújtózkodtam, amikor annyira elszédültem, hogy majdnem összeestem. Amikor elszédülök, pár másodpercig tompa a hallásom és homályosan látok. Szemüveges vagyok amúgy, jövőhéten megyünk a szemészetre megint, új szemüvegért.



2016. dec. 20. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég alacsony, ettől szédülhetsz, igyál több vizet és lehet többet kellene mozognod is.
2016. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Napi két liter víz elég, vagy próbáljak ennél is többet? (:

Köszönöm a választ és a tanácsot ^^

2016. dec. 20. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
2 liter elég a téli időszakban,de legalább olyan fontos,hogy mozogj valamit mindenn nap. Akárcsak sétálj,biciklizz.
2016. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon alacsony! Jelezd az orvosodnak, és kérd meg, hogy mérjék meg rendelőben. Ha ilyen könnyen elszédülsz, vigyázz, könnyen lehet baleset belőle! Ha nem szereted a nescafét, kávét próbáld ki a poclet caffee csokit.
2016. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam vérvételen azóta, hétfőn megyek az eredményekért.

Köszönöm a választ ^^

(Nem kávézok:))

2017. jan. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!