Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szokott a tenyerem...

Miért szokott a tenyerem izzadni és a fejem zsibbadni?

Figyelt kérdés

25 éves Férfi vagyok, és mostanában pár napja észleltem hogy valami nincs rendben. Az egyik este lefekvéskor nem tudtam aludni mert rám jött egy ilyen pánik, elkezdett izzadni a tenyerem és a fejem zsibbadni. És ez napközben is elő szokott fordulni, de csak rövid időre. Az érzés amit érzek az pánikot kelt bennem mert nem tudom mi lehet a baj. Szoktam bevenni 0,25-ös xanax-ot attól meg szoktam nyugodni. Lehet hogy a vérnyomásommal van gond, vagy vitamin hiányom van vagy ki tudja. Elég sok időt töltök számítógép előtt mostanában. Az idegrendszeremet az is tönkre teheti?

De el fogok menni dokihoz mert így nem érzem jól magam, mert bennem van az hogy mikor fog megint előjönni.

A kérdést azért tettem föl mert hátha valakinek ilyen problémája volt és tudna adni tanácsot.


2016. dec. 27. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Idegi alapon van ez.
2016. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kezdj el valamit sportolni.Az karbantart.
2017. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!