Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is van aki teljesen...

Más is van aki teljesen begolyózik az SSRI-től (Rexetin)?

Figyelt kérdés
Fél adag még oké, de egésztől járkálás, tompaság, depresszió érzés. Ha utána nap is be lenne véve egy egesz akkor már jobb lenne egy

2016. dec. 30. 10:20
 1/5 Szakmayer válasza:
Ki írta fel neked ezt a gyógyszert, mert az nem gyógyít csak kezel. Tulajdon képen mi a betegséged?
2016. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne szedd
2016. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, szorongás, félelem a fő probléma. Pszhihiáter írta fel.
2016. dec. 30. 21:20
 4/5 Balogh Zsozsó ***** válasza:

Szia.


Nm tudom mennyire súlyos a helyzeted. Nekem az volt, és nekem is írtak fel gyógyszert. Az első két hétben nagyon rossz volt, teljesen felfokozódott a helyzet. De ez természetes, így hat. Ha eltelik a megszokás ideje, akkor már jobb de teljesen kb. hat hét mire hat.

Nekem sokat segített.

2016. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hány miligramosat írt fel az orvos?

Lehet, hogy az egész szem túl sok, próbálkozz féllel.

Én szedtem ezt a gyógyszert 20 mg-osból egészet, de nekem sok volt, szédültem tőle, viszont féllel teljesen jól vagyok.

2017. jan. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!