Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan nő aki ilyen hidegbe...

Van olyan nő aki ilyen hidegben nem húz harisnyát a nadrágja alá? Van itt olyan férfi aki nem vesz jégeralsót a nadrágja alá ebben a hidegben?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? kort és nemet is írjatok!

2017. jan. 2. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mert nem fázok.
2017. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Én se veszek, mert nem az utcàn dolgozok. A buszokon azért tűrhető idő van, az öt percnyi sétát a buszok/melóhely között pedig simàn kibírom.

A melóhelyen meg nem szeretnék megsülni két rétegben. A folytonos öltözèst pedig feleslegesnek tartom.

20/L

2017. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Én sosem veszek harisnyát a nadrág alá, mert szerintem iszonyat kényelmetlen. Az irodában nincs hideg, az utazást meg kibírom.

28/L

2017. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nos lányok Ti vagytok a kivételek.

Gondolom tudjátok barátnőktől hogy legtöbb lány télen mindig hord harisnyát nadrág alá.

2017. jan. 2. 09:32
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nekem valami ufo barátnőim lehetnek, mert csak egyikük hord harisnyát, de neki rossz a keringése.
2017. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor az én barátaim is ufók. :-o
2017. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
En se hordok es a baratnoim se, illetve a parom es a ferfi rokonok se vesznek semmit a nadrag ala. Annyira hideg azert nincs. -10 vagy az alatt mar lehet meggondolnam
2017. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Amíg pesten laktam én se vettem. Ott közelbe van minden meg a sok beton miatt amúgy is meleg van. Mióta vidéken lakok halálra akarok mindig fagyni így veszek. 24
2017. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Még most nincs hideg, meg nem szabadban dolgozok, igy nem veszek a nadrág alá harisnyanadrágot. Férjem aki sokat van szabadban viszont vesz fel harisnyanadrágot. Jégert nem hord.
2017. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azért az érdekes, hogy a karomra húzok pulcsit inget és kabátot, míg alulra a lábaimra csak egy nadrágot.

Tehát hogy a kar jobban fázik, mint a láb.


Én egyébként sokszor látok hogy húznak harisnyát a lányok farmer alá, érdekes hogy itt senki nem.

2017. jan. 2. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!