Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hormonzavar okozhat erős...

Hormonzavar okozhat erős izzadságszagot?

Figyelt kérdés
Naponta 3x zuhanyozok, mondjuk olyan mindegy h mennyiszer mert semmit nem ér.Amint kijövök a zuhany alól már percekkel később rossz szagom van. Az összes létező dezodort kipróbáltam már, stiftet sprayvel együtt használom, ez ha itthon vagyok kitart úgy egy fél napig, de ha megyek valahova már 2-3 óra múlva megint érzem a szagot. Használtam már solutio antisudoricat is, az hatott is egy darabig így a stift spray komboval de az is csak pár hónap volt. A hormonzavart azért kérdeztem, mert a hajam is nagyon hullik, valamint a menstruációm is sokáig tart , van mikor sokat is késik , szóval okozhatják ezt a hormonok? És hormonzavarra fogamzásgátlót írnak? Vagy hogyan kezelik?

2017. jan. 4. 20:40
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Ugyanígy vagyok én is. Jutottál valamire esetleg? Többféle terméket használtam már, nem használtak. Hajam is nagyon hullik, menstruációm is nagyon ritkán volt és az izzadás a legrosszabb.

Voltam háziorvosnál ezekkel a tünetekkel. Voltam bőrgyógyásznál. Egyik sem tudott nagyon mondani semmi olyat, ami használt is volna. Nőgyógyász felírt fogamzásgátlót. Így a menstruációval kapcsolatos probléma megszűnt. Sajnos a legnagyobb gondom, az izzadás megmaradt. Nem tudom, hogy lehetne megszűntetni. Elhiszem, ha igénytelennek néznek, pedig fürdök minden nap, van hogy többször is. De annyira izzadok.

Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de félek, hogy ezt nem fogja elfogadni senki és nem fogok kelleni senkinek. Számodra okoz gondot az izzadás a társkeresésben?

22/L

2017. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, végre valaki megért. Én is irattam fogamzásgátlót, de még nem kezdtem el szedni, nagyon remélem , hogy javít rajta. Egyébként igen nagyon zavar a társkeresésbe, meg úgy mindenbe. Utalom.Semmi önbizalmam nincs.
2017. jan. 24. 13:19
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem is az izzadás zavar, az oke, hanem a szag, de az nagyon. Ha már meghallom hogy fúj de büdös van, egyből azt hiszem hogy rám mondják, és többnyire igazuk van. Nekem mondjuk ez a szorongástól van, aztán már azon szorongó hogy milyen büdös vagyok, ördögi kör.
2017. jan. 24. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hormonzavar, akár férfihormon túltengés is. a fog.gátló előtt ki kellene vizsgáltatni (nőgyógyász, endokrinológus - főleg utóbbi).
2017. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!