Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a duzzanat a...

Mi lehet ez a duzzanat a nyakamon?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Ma reggel felkeltem reggeliztem satöbbi. Vártam hogy főjön a kávé addig leültem. Megvakartam hátul a fejem éreztem hogy valami rosszul esett. Hátranyúltam és hátul jobb oldalt a nyakamon egy picike duzzanatot vagy valami olyasmit érzek mintha golyó féle lenne vagy nem is tudom. kicsit fáj nyomásra. De fej oldalra fordításával meg stb.. nem is éreztem hogy ott van vagy valami. Csak mikor odanyúltam. Ez szerintetek mi lehet? Ugye nem vagyok rákos vagy valami? :(
2017. jan. 5. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:
A bőrömön nem látszik semmi tehát belül.
2017. jan. 5. 09:23
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 1 ideje próbálom minél többször berögzíteni magamba hogy kihúzzam magam mivel kicsit begörnyedt vagyok. Ha esetleg ez közbejáőtszhat.
2017. jan. 5. 09:24
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem mozog igazából sehova
2017. jan. 5. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet pl zsírcsomó, megduzzadt nyirokcsomó, ez lehet akkor is ha beteg vagy, megfáztál. Mutasd meg a háziorvosnak és akkor kiderül mi okozza.
2017. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!