Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől ájultam el?

Annamaria018 kérdése:

Mitől ájultam el?

Figyelt kérdés
Mèg sose volt ilyen. 23 éves lány vagyok, az imént felkeltem az àgyból, és kimentem wcre pisilni, miutàn felkeltem onnan egyszercsak éreztem, hogy jobban ver a szivem, nagyon elmelegedtem és szédülök. Majd éreztem a làbaimban már nincs erő, mindenem hirtelen elzsibbadt és azzal összeestem. Mire magamhoz tértem már a földön voltam, és a fülem erősen zúgott. Mèg sose volt ilyenem, megijedtem. Valami nagy baj van??

2017. febr. 9. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vércukor vizsgálaton voltál mostanában ? Nézesd meg,ez lehet sokminden de a cukorbetegség is így derül ki sokszor. Papámnál is ugyanígy derült ki. Meg még nézesd meg a vérnyomásodat is.
2017. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljes vérvizsgálaton most voltam decemberben és akkor mindent megnéztek, és aztmondták semmi baj sincs makk egészséges vagyok. Vérnyomásra inkább gyanakodnék.. az szokott alacsony lenni, kevés folyadékot is iszok és keveset is mozgok.
2017. febr. 9. 09:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg az a baj hogy sokszor egyből kiszökök az ágyból s olyankor meg meg szoktam szédülni, s most is úgy kiszökt egyből mindha valaki hajtott volna.
2017. febr. 9. 09:19
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom mitöl lehet de én már három napja legalább 10 szer ájultam el most is rosszul vagyok
2017. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!