Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ezt így még lehet...

Szerintetek ezt így még lehet oldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék nyárig leadni 2 kg-ot. Tudom azt gondoljátok ez most rossz kategória, de azért ide írom, mert a fogyókúrák kategóriában senki nem válaszol, másrészt pedig én anélkül a két kiló felesleg nélkül érzem jól magam. Az lenne a kérdésem, hogy májusig kb. le tudnék adni 2 kg-ot úgy, hogy elhagyom az étrendemből az édességet és a sós dolgokat? Mellette ez lenne a mindennapi mozgásom:

1. Hét:

- 35 perc séta.

-Iskolai tesióra.

- Otthon hasizom, illetve combizom gyakorlatok.

2. Hét:

-20 perc séta.

-Iskolai tesi óra.

-10-15 perc szobabicikli.

-Hasizom gyakorlatok.

Fogyókúrázni, diétázni nem szeretnék. Valaki tud segíteni? És olyan kommenteket, hogy 12 évesen nem ezen kéne járjon az agyam, nem kérek, hiszen csak jobb közérzetet szeretnék magamnak, és eszem ágában sincs fogyózni.😊

168cm/58kg 12/L



2017. febr. 15. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam. Meg*
2017. febr. 15. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd akkor csináld,de sztem a súlyod pont jó.

Néhány tipp:

- Ha sportolsz,akkor a pulzusod haladja meg a 120-at

- Nézz utána,hogy miket lehet enni és ezek alapján próbálj meg étrendet készíteni magadnak

- Minden héten legyen egy olyan nap amikor ,,bűnözhetsz" (vagyis pl.megehetsz egy kis csokit)

- Mindig legyen nálad víz és valami műzli

2017. febr. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudnál nekem egy kicsit ebben segíteni? Mert sajnos azt nem tudom megoldani, hogy ne azt egyem pl. ebédre, amit anyukám főz..
2017. febr. 16. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha anyud főz akkor a kaját felezd meg és edd meg uzsonnára. De hogy szokott főzni? (pl. fűszeresen,sok olajat használ stbb)
2017. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!