Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak mert be van...

Mit csináljak mert be van dugulva a fülem már vagy 2 hete, nem fáj! Nincsen biztositásom mert nincs melóm, így pénzem se. Szegény család vagyunk. Hogy mehetnék így el fülorgégészetre?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mert zeng a hangom mikor beszélek,meg ugye halkan hallok vele.Nagyon aggódók és kellemetlen élni a mindennapokat.

2017. febr. 18. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ki kéne mosni a füledet. Menj el a gégszetre,el fognak látni attól függetlenül,hogy nincs befizetve a TB.
2017. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig rendesen takaritottam a fülem.Ismerősömtöl kaptam fül cseppet is de nem hasznàl.Semmi kulàt nem hoz ki.Szerintem ez dobhàrtyàn belüli.
2017. febr. 18. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, egyszerűen csak bedugult a füljárat.

Cseppek nem sokat érnek..

Menj el a fülészetre,ha nem látnak el, nem vesztettél semmit.

A fülmosás max. 3 perc.

2017. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán éppen az a baj,hogy"rendesen" takarítod a füledet. Az ilyen rendes takarítások tudják a fülzsírt betömni a hallójáratba úgy,hogy az összegyűlik és megkeményedik.
2017. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Asszisztens vagyok. Ha pesti vagy ide is jöhetsz.sztem is füldugó. Ellátnak kötelező ellátniuk emiatt ne izgulj csak figyelmeztetni fognak hogy rendezetlen a jogviszonyod, de mindenképp menj el mert ha így hagyod hallojaratgyulladasod lesz ami nagyon fajdalmas és akkor naponta kell jönnöd csíkcserére. El se hinnéd mennyi ember van egy nap akinek rendezetlen a jogviszonya semmit nem számit..
2017. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!