Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ez a túl alacsony/...

Amasik kérdése:

Szerintetek ez a túl alacsony/magas vérnyomásnak tudható be?

Figyelt kérdés

Olvastam interneten hogy hasonló tüneteknél vérnyomásproblémát írták fő okozónak.

Mostanában egyre többször érzem azt hogy gyenge,fáradt vagyok illetve enyhe szédülést,szemkáprázást, enyhe hányingert, és koncentrációképesség gyengülését.



2017. febr. 28. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt az orvos is csak személyesen tudja diagnosztizálni. Lehet vérnyomásprobléma vagy még egy tucat más.

Tippeltetés helyett okosabb, ha kivizsgáltatod magad.

2017. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi okozhatta a változást? Mire hogyan reagál? Ismerd meg önmagadat, tájékozódj az ételek, mozgás, légzéskúra, stb. hatásairól és végezz magadon teszteket. Szerintem, a hányinger kivételével a tüneteket okozhatja alacsony vérnyomás, sósabb étkezés, sör, fűszerek, mozgás javíthat a helyzeten. De legegyszerűbb venni egy olcsó vérnyomásmérőt...
2018. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!