Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon megijedtem, ez mi lehet?

Nagyon megijedtem, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Fel eve fogyozok -11kg le is ment mar,nagyreszt koplalassal de mar tulzasba vittem kicsit es mostanban sokat szedulok,ugyhogy megemeltem a 1000kcalt egy picit 1300korulre de ma fura dolog tortent.Vacsoraztam Füstlit ettem es igy az utolso falatot bevettem megfogtam a pohar vizet hogy iszek es hirtelen mintha nem lenne testem(?!!) mintha hirtelen nem ereznem magamat vagy fura volt de a kezem hideg lett es a labam is igy vegigment rajtam egy hideg roham es utana megint megfogtam a poharat es ujra.Hozzaertem a poharhoz es nagyon hidegnek ereztem amikor ittam akkor valahogy (tudom nagyon fura) mintha nem ereztem volna a testemet.Veletek tortent hasonlo?
2017. márc. 11. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem már mindenkivel :)

Az emberi test elég bonyolult "szerkezet", az idegrendszer meg még annál is bonyolultabb.

Lehet a fogyókúra mellett nem figyelsz az elegendő vitamin bevitelre és emiatt lehetett.

Nem kell megijedni, nálam havonta szokott 1-2 ilyen érzés lenni és számomra tök érdekes érzés :)

Egyáltalán nem félelmetes, nem kell megijedni.

2017. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd le az étrendedet (ne ide, hanem magadnak) és beszélj a háziorvosoddal, esetleg dietetikussal. Ha nagyon egyoldalúan táplálkozol, akkor hosszú távon több bajt okozhatsz, mint amennyi haszna van -- vérnyomás, vércukor, gyomorproblémák stb.


Ha nem mozogsz rendszeresen, lehet, hogy azt is kellene, akár csak valami minimálisat eleinte.

2017. márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nagyresz koplalassal"


Nem veletlen mondjak hogy a koplalas kisebb hosszutavu ongyilkossag. Koplalas=a szervezet eheztetese. Mindenhol le van irva hogy a hosszutavu koplalas milyen karos a szervezetre. Mindenfele hiany meg betegseg kialakul. Szerinted vicc az hogy a szervezeted ehezteted??!! Normalisan egeszsegen kell megfelelo kajakat enni megfelelo mennyisegben aztan elered az idealis testsulyt.. NEM KEVESET kell enni mert az rossz aztan visszahizod. Azt csodalkozol hogy fura jelzeseket ad a tested...oruljel ha nem tortent meg semmi maradando karosodas

2017. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!