Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Füstszagot érzek az orromban?

Füstszagot érzek az orromban?

Figyelt kérdés
Néha füstszagot érzek az orromban. Érzem, hogy "belülről" jön és nem kívülről, szóval nem körülöttem van füstszag és nem azt érzem. Már egészen kiskorom óta jelen van ez, pár napig érzem majd hetekig/hónapokig semmi, utána megint. Szorongásos betegségem van. Viszont azt olvastam, hogy lehet agydaganat tünete, ez nagyon megijesztett. Annak lennének más jelei is, ugye?
2017. márc. 15. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltál náthás? Nekem nátha után volt egy ideig ilyen. Nézesd meg orr-fül-gégésszel, sok minden más oka is lehet, nem kell a legrosszabbra gondolni.
2017. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rosszul szigetel a kályhacső.
2017. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem napok óta, mintha füstölő égne a közelemben, de más nem érzi. Remélem elmúlik, tavaly télen is éreztem 1-2 hétig, de akkor elmúlt. Nagyon rossz érzés.
2017. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!