Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányásra házi praktika?

Hányásra házi praktika?

Figyelt kérdés

Az este folyamán jött ki rajtam, a tipikus lázálmok, hányinger, hasi görcs. Reggel hánytam is. Probléma az, hogy holnap lesz az első munkanapom (diákmunka), és nagyon nem szeretnék azzal indítani, hogy "bocsi épp szarul vagyok mégsem mennék..."

Vettem be B vitamint, meg gyomorsav lekötőt (gyomorsavval szokszor van problémám), viszont a gyomrom még mindig instabil. Leerőltettem pár háztartási kekszet, meg egy fél pohár teát kis kortyokban, mit tehetnék még, hogy jobban legyek holnapra?



2017. márc. 22. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hideg Pepsi Colát próbálj meg, a Coca nem annyira hatásos.
2017. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél Daedalon nevű gyógyszert. Az hányásra van.
2017. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, a Pepsi bevált, el is múlt még estére a dolog :)

(Deadalon-t amúgy nem szedhetek, vagyis ellenjavalt, az aszthmám miatt. Valószínűleg nem lenne baj, de arra azt mondták még régen, hogy inkább ne. De nem tudhattad, szóval ment a zöld oda is :) )

2017. ápr. 4. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!