Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elviselhetetlenül melegem van...

Elviselhetetlenül melegem van és izzadok, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Évek óta problémám van azzal hogy nagyon izzadok. Ma Bp-n 20 fok volt az emberek 3/4-e pulcsi kabátban járkál, aki pólóban van az is hosszú nadrágban. Én rövid nadrág pólóba vagyok és olyan szinten izzadok hogy nem is értem hogy a fszba bírja a többi ember, már bocsánat. Ha el kell érnem a vilit miközben veszem a cipőt már folyik rólam a víz. 20 éves vagyok 178 cm 90 kg, dohányzom. Mi segíthetne? Azon gondolkoztam hogy szimplán dagadt vagyok járni kéne edzeni. De akkor is nálam kövérebb embereket lattam ma téli kabátban. Most pl egy padon ülök semmi bajom, de ahogy elkezdek sétálni mar folyik rólam a víz.

2017. márc. 22. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki. Akár hormonprobléma is lehet.
2017. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok nagyon vékonyban, szóval szerintem akkor sem múlna el, max csökkenne. :(
2017. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben elkezdtem leszokni a kávèzásròl, az elég sokat segít, illetve 90 helyett 85 kg körül vagyok. De arra jöttem rá hogy ez inkább pszichés alapú lehet. Ha ideges vagyok vagy sietnem kell akkor kezdek el nagyon izzadni. Illetve észrevettem hogy mostanában mindig azt érzem hogy engem figyelnek ( közben tutira nem), pl. Tömegközlekedés közben kezdek el nagyon izzadni amikor azt hiszem hogy mindenki az én arcomba bamul.Utóbbi 3 évben elég alacsony lett az önértékelésem, mármint magamhoz keest. Gimiben én voltam a leghangodabb szájú, mindenkivel megtalált elég hamar a közös hangnemet és elég jó humorom is volt. Most meg beszélek valakivel azt se tudom hova nézzek közben.lanyokrol nem is beszélve.Egyetemen se ismerek sok embert mert bukdácsolok, össze vissza vannak az órám, egy srác van aki az én cipőben jár, vele logók nap közben. Suli után meg csak a gyerekkori barátaimmal lógok, akiket vidékről ismerek. Mit kellene csinálnom szerintetek? Pszichomókushoz nem szívesen mennék...
2018. ápr. 15. 13:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákèrt, új telefon, nem szoktam még meg.
2018. ápr. 15. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!