Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony a vérnyomásom, de én...

Alacsony a vérnyomásom, de én ebből semmit sem érzékelek, sportolok sokat, nem vagyok fáradékony, sőt több energiám van mint eddig valaha, szerintetek akkor is baj, ha alacsony?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 09:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Kávét nem iszok, mert utálom, helyette sok teát iszom.
2010. máj. 12. 09:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok,bár nem sportolok, de nem kávézom, és nem is iszom több teát az átlagnál. Véradásnál épphogy megütöm a 110-es vérnyomást, de egyszer már volt, hogy nem is vették le a vért.Azt mondja a doki, inkább alacsony legyen, mint magas. Ha nincs panaszom, örüljek.Nálam csak annyi a tünet, hogy eléggé remegős a kezem.
2010. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi tüneted vele, akkor szerintem nincs miért aggódnod. Nekem is alacsony, de ami a legrosszabb, hogy még ingadozik is. Több ájuláson vagyok túl hirtelen vérnyomás esés miatt, ilyenkor utána, ha éppen itthon vagyok rögtön megmérik, volt hogy 78/52-t mértek, de az is előfordult, hogy gyengén ébredtem, szédültem, fájt a fejem, elmentem orvoshoz hogy kiírjon aznapra, és olyan alacsony volt a vérnyomásom, hogy a digitális mérővel csak harmadszorra sikerült mérhető adatot kimutatnia az orvosnak. Azt mondták gyógyszert nem kell szednem, de a napi egy kávé szigorúan kötelező! Hordok magamnál olyan ki csokit is, amiben egy korty kávé van, biztos ami biztos! :) Ha nincsenek ilyen tüneteid szerintem fölösleges ezzel komolyabban foglalkoznod, én is ki tudom teljesen zárni, csak egy-egy problémás napom van. Éld a mindennapi kis életedet úgy, ahogy eddig! :)
2010. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!