Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Epekő műtét után mennyi...

Epekő műtét után mennyi idővel lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Három hete műtöttek meg. A kórházban kaptam étkezési útmutatót, melyben a tiltott italok között a fehér bor, a pálinka, a konyak és a likőrök szerepelnek csak. Akinek van személyes tapasztalata kérem írja meg. Köszönöm.
2010. máj. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, hogyhogy ennyire nem birod ki alkohol nélkül?
2010. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kibírtam több mint fél évig, tovább nem akarom.
2010. máj. 13. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
én a helyedben 1, nem innék, 2, megkérdezném vagy a háziorvosomat vagy az orvost aki végezte a műtétet hogy mikortól szabad alkoholt fogyasztani. de szerintem próbáld meg kibírni, semmi jóra nem vezet a pia :S
2010. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista, csak alkalmanként iszom, abban meg szerintem nincs semmi rossz. A doki tuti eltiltana egy életre, ezért érdekelnének inkább a személyes tapasztalatok, hogy a mütéttől számítva ki mikor sörözött vagy borozott egy jót.
2010. máj. 14. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
lehet epe kö után alkoholt ini csak akkor nem hogy ha kiveték az egyik epédet mütét után egyébként ha az epekö már kiment belöled akkor simán ihatc alkoholt csak nem egéséges :DDD
2010. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha egészséges életet élsz az orvosok sem tiltanak el az alkalmankénti alkohol ivásától.
2010. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!