Arcizzadás SOS?

Figyelt kérdés
17/F vagyok, másfél éve kezdődött nálam a verejtékezés. Először csak hónalj tájt izzadtam, amit sikerült dezodorral enyhíteni. Most, hogy beköszöntött a nyár, arra lettem figyelmes, hogy iskola után haza fele menet a buszon iszonyatosan izzadni kezdett az arcom. Régen csak kicsit maximum a homlokom izzadt most az egész arcom. Érdekes az, hogy hónalj tájt majdnem egy csepp izzadság sem cseppen el,lábam se izzad. Segítségre szorulók, mivel nem tudom mitévő legyek, milyen orvost keressek fel esetleg..

2017. máj. 4. 16:09
 1/3 A kérdező kommentje:
A helyzeten ront, hogy nagyon rosszul érzem magam ilyenkor, és emiatt talán még jobban izzadni kezd, mivel látván a többi ember száraz arcát iszonyúan ciki..
2017. máj. 4. 16:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, sok embernek izzad a feje, arca, figyeld majd meg nyáron hányan törölgetik az arcukról az izzadtságot.

Amúgy háziorvoshoz menj el ha ki akarod vizsgáltatni magad, hogy nincs-e valamilyen szervi baj.

2017. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valami megoldás a problémára? Nem létezik valami krém arcra, amely hűti az arcot vagy akár nyugodt helyzetben tartja az izzadság mirigyeket?
2017. máj. 4. 16:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!