Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi volt ez a fura, órákig...

Mi volt ez a fura, órákig tartó rosszullétem az éjjel? Megijedtem

Figyelt kérdés
Éjfél körül el akartam aludni, addig semmi problémám nem volt. Majd utána egyszercsak rámjött valami rossz érzés..Hányinger féleség, miközben üres volt a gyomrom mivel este 8kor ettem utoljára és éjfél előtt már kezdtem volna ujra megéhezni... Emellé társult szorongás, félelem, és nagymértékű vizelési inger. És székelési is. Hajnali 4ig 2x rengeteg vizelet kiürült belőlem. Lehet a stressztől? Fogalmam sincs mi volt az oka az idegességemnek, de a vége felé már elkezdtem remegni is...hajnali 4 után lettem jobban és tudtam kicsit aludni nagynehezen.. már reggel 9kor is egyébként szintén teli hólyaggal ébredtem... És mostanába hajnalban egyszer mindig azért ébredek fel, mert nagyon kell pisilnem..hihetetlen hiogy gyűlik össze ennyi,mikor alig ittam folyadékot..de ez a rosszullét, hogy félelem remegés , hányinger üres gyomor mellett, és sokat kellett büfögni, ilyet utoljára fog. gátló szedésének első 2-3 hónapjába éreztem utoljára....Már több mint 1 éve szedem. Most is ideges vagyok még kicsit...félek a hányingertől meg úgy általába hogy valami bajom lesz. 23/L
2017. máj. 8. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézess egy vér-, vizeletglükózt, meg csinálj egy terhességi tesztet. A büfögés refluxbetegség jele is lehet, ami simán kialakulhat a stressztől, a többi meg pánikrohamra hajaz leginkább.
2017. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pánikroham gyanús.
2017. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!