Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Extrasystole gyakori szívverés...

Extrasystole gyakori szívverés kihagyás érzés, holnap rendel csak a háziorvosom szerintetek rohanjak ki hozzá?

Figyelt kérdés

Ma 10-kor kezdődött, eddig a szakkifejezés nevét se ismertem. Régen megállapítottak nálam valamilyen pajzsmirigy alul vagy túlműködést nem emlékszem, sajnos. Meg szívritmus zavart, de egyikre se kell szednem semmit, meg nincsen semmilyen teendő...


Ez a szívverés érzést életemben ma érzem először, utána kerestem rá és találtam ezt a szakkifejezést és leírást. Néha egy perc alatt 3x is érzem nagyon sok, van hogy volt hosszabb szünet is persze. De ma reggel 10 vagy 11 óta eddig folyamatosan visszatéreget, és elég sűrűn...

Vérnyomás mérés közben, is hallani lehetett a vérnyomásmérőnél hogy más milyen hangot adott, amikor ezt a kihagyást és hirtelen dobbanást éreztem.


Néha vannak kis új bizsergések is...

Lehet csak stressz? Bár a vérnyomásom általában elég tűrhető 130/80 az még belefér szerintem


2017. máj. 11. 17:25
 1/3 Molyember ***** válasza:
48%

Egyrészt rosszul hazudsz, másrészt az itteniek egy jó része visszajáró, felismerik az írásodat. :) Elhiszem, hogy szenvedsz, de ezen nem segít, ha ugyanazt elmondod százszor. Le kell menned a háziorvosodhoz, elmondani neki mindent, és ő majd ad beutalót a pszichiátriára. Bár jobban járnál, ha kinőnéd ezt az egészet.

De ha ettől érzed magad jobban, akkor tegyél fel még kérdéseket, én nem írok neked többet.

2017. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ember, ti mindenkit annak a nyominnak néztek?

google egyből kidobta a betegség nevét, láttam a faszit gyk-n meg hogy máshoz is odaírtátok. Nem létezhet ember aki ezzel küzd vagy mi?

Nem tudom a csávó hány éves én 28 vagyok, és én én vagyok nem ő!a keresztnevem ha ez számít is valamit.Egyébként nyilván elmegyek vele háziorvoshoz jövőhéten mikor délután rendel, ha továbbra is fennáll, csak kíváncsi voltam mit gondol néhány ember.


kész... :D

2017. máj. 11. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi kérdés, de kiderült, hogy mitől volt ez?

Nekem is ez lett most pár napja és nem értem mi ez. Nekem másnap csinált ezzel valamit háziorvos? Én magánhoz kértem jövő hétre beutalót.

2023. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!