Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meg csípett valami, vagy mi ez?

Meg csípett valami, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Reggel felébredtem,és akkor viszketett a térdem alatt,és láttam,hogy ott van egy pötty,kissé bedagadva,magyarul olyan,mint ha valami megcsípett volna,mert viszket is meg minden.Aztán észrevettem,hogy ettől feljebb kb.olyan 10 ilyen pötty van,amik szintén olyanok,mint ha megcsípett volna valami.De kicsit szerintem fura,hogy 10 ilyen kis pötty van egy felületen.Szal ez szerintetek mi lehet?
2010. máj. 16. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy egy sima kiütés?
2010. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem szokott ilyen lenni sima pók vagy szúnyogcsípéstől is,mert nagyon érzékeny vagyok.igyál egy kalciumot és elmúlik,akár csípés,akár kiütés.
2010. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.Valamire allergiás a bőröd.Nekem gázolajtól volt.Övsömör-nek hívják.A doki ad rá kencét.
2010. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szüleim szerint ilyen már volt akkor,mikor 3-4 éves voltam.Bár én nem emlékszek rá,elvittek az orvoshoz,és ott mondta,hogy pók csípett meg.Szal lehet,most is,de nem tudom,hogy pók hogyan... Érdekes.Anya amúgy azt mondta,hogy ha holnapra lesz több,akkor elvisz orvoshoz...
2010. máj. 16. 11:48
 5/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 16. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:

van valamilyen háziállatod?mert lehet,hogy bolha csipkedett össze. :/

de az pár nap alatt elmúlik

2010. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem,panelban lakunk,és (sajnos) nincs háziállatom.
2010. máj. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!