Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet? Szedjek be rá...

Mitől lehet? Szedjek be rá fájdalomcsillapítót vagy várjam míg elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor felébredtem iszonyatosan fájt a fejem és azóta is tart. Még sosem volt ilyen velem. Most szedek egy pár gyógyszert tüszős mandulámra nem tudom ez számít e. Meg mellette fogamzásgátlót szóval a májam most épp húzón van.19/L
2017. máj. 17. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Antibiotikumot szedsz, akkor ebben a periodusodban védekezzetek plusszban is, mert a fogamzásgátló mellett teherbe esettek nagyrésze antibiotikum szedése miatt van...


De nyugodtan vegyél be fájdalmocsillapítot, azért fáj a fejed mert beteg vagy.

2017. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tüszős mandulától fájhat a fejed.Nem érdemes szenvedni, nyugodtan vehetsz be fájdalomcsillapítót.A májad miatt ne aggódj, ki fogja bírni! Sokan sok gyógyszert szednek sokáig.Ha 2-3 nap múlva se javulsz, irány az orvos!
2017. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!! :) igen azt tudom védekezünk máshogy is. Megnyugtattatok, köszönöm mégegyszer! Szép napot
2017. máj. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!