Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy valaki kitalál bizonyos személyeket akikről mesél, mintha a barátai lennének és történeteket is köt hozzájuk, mintha tényleg léteznének, pedig egyértelműen kamu, mert se a barátai között közösségi oldalakon nincsenek és amikor az egyikkel állítólag találkozót beszélt meg amire azt mondta el is megy, közben végig otthon ült (nem egy alkalommal) csak azt hazudta, hogy megy? Miért talál ki valaki menő barátokat magának akikkel együtt lóg, ha közben nem is léteznek? Miért beszél ezekről a történetekről vagy velük való élményekről? Ez egy betegség vagy esetleg más?
2017. jún. 1. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy rajta látszik, hogy tudja, hogy hazugság amit mondd, de másnak nem vallaná be...
2017. jún. 1. 14:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van. Szerintem ne foglalkozzál ezzel, koncentrálj a saját dolgaidra.
2017. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Biztos cikinek érzi, hogy nincsenek barátai vagy hogy ő nem olyan, mint a többiek, nem olyan népszerű, nem olyan menő, vagy nem az a típus.

Sajnos nekem sincsenek igaz barátaim, már többen nyugtattak, hogy nem én vagyok az oka, de én nem szoktam kitalálni ilyeneket, de én is rosszul érzem magam emiatt.

2017. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!