Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ajánlanátok olyan vitamint...

Ajánlanátok olyan vitamint vagy valamit amitől friss vagyok napközben és van energiám? Nap közepére már teljesen hulla vagyok, éjszaka állandóan álmodok mindenféle baromságot kéérlek segíítsetek.

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 08:31
 1/4 anonim válasza:
Lehet kapni ezt a supradin drazsét ( remélem jól emlékszem a nevére) amitől nem leszel olyan fáradt délutánra. Volt egy ismerősöm aki szedte és bevált neki. Ez egy multivitamin szal recept nélkül kapható. Vagy igyál energia italt, én 24 órás munkarendben dolgozom és ha már nehezen bírom akkor bedobok 1-2 dobozzal és nekem használ.
2010. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem merek energia italt inni állítólag nagyon sok benne a káros anyag
2010. máj. 18. 08:58
 3/4 anonim válasza:
Én Reergint szedek, ez vény nélkül kapható, reggel fél, délben egy szem, nekem bevált.
2010. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a TaHiro energiaital vallt be(a Vitalitas), ez egy egeszseges valtozata az uzletekben kaphato energiaitaloknak, karos anyagoktol mentes.
2010. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!