Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? Mi bajom van?

Ez mitől lehet? Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Étvágytalan vagyok, reggelire már napok óta nem eszek semmit, napközben is jóval kevesebbet eszek, mint szoktam. Nem vagyok éhes, mert van hogy rá sem bírok nézni a kajára, de ha meg nem eszek, akkor azon aggódom, nehogy valami bajom legyen, elájuljak, túlságosan legyengüljek vagy ilyesmi. Ma reggel például azt éreztem, hogy hányingerem van, száraz volt a torkom (ezt nem tudom jobban elmagyarázni), kissé öklendeztem, de nem hánytam és valószínűleg nem is fogok, legalábbis remélem. Mindig reggel érzem magam a legrosszabbul.

Péntek óta van. Ott azzal kezdődött, hogy délután 3-kor ettem egy fél adag spenótot, utána estefele két kis pogácsát és ennyi, de aznap még rendesen reggeliztem. Szombaton éreztem, hogy nem kívánom úgy a reggelit, ahogy szoktam, de ettem egy szelet kenyeret (kettőt szoktam általában) és azt sem jó étvággyal. Utána kicsit rosszul voltam, aztán elmúlt és délután 3 körül ettem a mekiben (mielőtt valaki ezzel jönne, tudom hogy nem egészséges, nem is járok oda gyakran) egy fél csirkés hamburgert meg krumplit, de nem annyit, mint amennyit szoktam. Vacsorára csak egy szelet lekváros piritóst ettem, azt is anyukám beszélte rám, hogy muszáj ennem valamit. Vasárnap szintén egy szelet kenyeret reggeliztem, napközben strandon voltunk, ott csipegettem mogyorót meg gyümölcsöt és ennyi. Nem vacsoráztam. Hétfőn nem reggeliztem (ez is tök fura, mert vacsorára sem ettem semmit), én megpróbáltam,ettem két falatot, de nem kívántam. Délután ebédeltem rendesen, utána ettem két kocka csokit és ennyi. Ma sem reggeliztem, ma reggel különösen furán éreztem magam.

De amúgy meg nincs semmi más bajom. Nem fáj semmim, nem vagyok lázas sem.

Nem hiszem hogy ez szimplán azért lenne, mert melegebb az idő és ilyenkor kevesebbet eszik az ember. Én nem is szoktam kevesebbet enni, de ha meg igen, azért nem ennyire.

Anyukám mondta, hogy lehet a stressztől is, mert most van valami nagyobb dolog az iskolában, de az eddig is volt minden évben, és oké, izgultam,de nem volt ilyen. Meg nem vagyok az a típus.

Mi lehet ez? Vírus (bár ezt kétlem)? Gyenge az immunrendszerem? Menjek orvoshoz? Lehet hogy hülye kérdés, de vashiánytól lehet? Mert kicsit vashiányos vagyok.



2017. jún. 6. 08:59
 1/2 A kérdező kommentje:

Amiket kihagytam: inni sajnos sosem ittam annyit, amennyit kéne, amíg volt étvágyam, akkor sem, de most az ivás terén nem történt változás, azt kívánom, igyekszem megfelelő mennyiségű folyadékot inni.

A székletem rendben van, nincs székrekedédem, hasmenésem, semmi különös.

Ma itthon maradtam, mert reggel tényleg nagyon bizonytalan voltam, nem akartam így iskolába menni és ezt anyukám is jobbnak látta. Így van időm kicsit pihenni, lenyugodni...

Az az érdekes, hogy az egyik pillanatban olyan rosszul vagyok, mint ma reggel, a másikban tök jól vagyok, aztán megint előlről.

2017. jún. 6. 09:12
 2/2 Kata7230 válasza:
Hány éves vagy? Mi az a nagyobb dolog a suliban ha nem titok privátba is megírhatod?
2017. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!