Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hónapja tikkel a szemem....

Egy hónapja tikkel a szemem. Kaptam gyógyszert. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Enyhe nyugtatót kaptam, főleg növènyi összetevőkből. Idegeskedès miatt tikkel, mert a magnèzium rendben van, szemproblèmát is kizárták. Akinek volt hasonló, tudna tanácsot adni? Mikorra várjak javulást? Jelenleg nem èrzem idegesnek magam, a május volt stresszes számomra. 20/L
2017. jún. 9. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer fél évig tikkelt, már szemészhez is elmentem, szemszárazságot diagnosztizált és adott szemcseppet (sima műkönny), ez meg a citromfű tea lassan elmulasztotta. B-vitamin is jótékony.

Nem idegesíteni akarlak, csak azért írtam, hogy ne izgulj, ha sokáig nem múlik el. Próbálj minél kevésbé foglalkozni vele, nekem ha nagyon belemerültem valamibe, sokszor abbamaradt.

2017. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!