Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék? Nembirom tovább.

Mit tehetnék? Nembirom tovább.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy mar lassan fél éve ugyanazzal a problémával küzdök. Tüneteim: nagyon erős hányinger, szédülés, hidegrázás de ugyanakkor a testem melegnek érzem, illetve nagyon álmos leszek ilyenkor és sznte leragad a szemem. Ilyenkor beszélni sem vagyok képes mert félek, hogy elhányom magam. Nem vagyok terhes mert akkor nem fél év tartana..eleinte nem vettem komolyan reméltem, hogy elmúlik aztán egyre gyakoribb lett végül mindennap rám tör ez az érzés leginkább a délelőtti időszakban. elmentünk orvoshoz ahol helikobakter teszt pozitív lett, ez volt 4 hete. Már rendbe kellett volna jönnöm. Antibiotikumot szedtem és savlekötőt..de semmi változás. Mivel iskolába járok ezért mégroszabb. Beszéltünk az orvossal de azt mondta , hogy csak bebeszélem magamnak. Semmi egyéb vizsgálatot nem rendelt el.Mivel 16 éves lány vagyok és úgy gondolom, hogy vagyok elég erős ezt mégsem tűrhetem. Pláne, hogy megalázzanak azzal, hogy biztos csak kitalálom. Én élni szeretnék és végre boldog lenni. de emiatt gátlásaim vannak, a problémáim pedig nem kitaláltak, hiszen akkor tisztáznám magamban, ha lelki probléma lenne. De a családomban és egyéb helyeken is minden rendben. Tehát azt szeretném megkérdezni, hogyha bárki is volt hasonló helyzetben vagy esetleg halott már hasonló esetről azt megkérném, hogy segítsen mert már minden erőm kezd elfogyni..

2017. jún. 11. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ájulásérzés, szédülés, bizonytalanság; Reszketés, remegés; Kipirulás vagy hidegrázás; Izzadás; Émelygés, hányinger, hasi feszülés, hasi fájdalom; ez bizony a pánikbetegség tünete. Keress fel egy pszichiátert.
2017. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem látom értelmét mivel egyszerűen semmi bajom a külvilággal. Hiányoznak a barátaim a suliból is...nincsenek lelki gondjaim.
2017. jún. 11. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell menni egy masik orvoshoz.
2017. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, még reggeli hasmenés is társult hozzá. Vérvételre küldtek, vashiányon kivül más bajom nem volt, magátol elmult az egész. Kb 3 honapig tartott. Jobbulast! 24/l
2017. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmihez nem kell lelki gond.

Szervi oka van, ezért független ettől.

2017. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!