Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalnak ezek a szurkáló,...

Mire utalnak ezek a szurkáló, bizsergő érzések?

Figyelt kérdés

Időnként egy pillanatra olyan, mintha apró tűvel enyhén szurkálnák a bőrömet a kézfejemen. Ez általában csak pár pillanat, ilyenkor mindkét kézfejemen érzem. Nem egy ponton, hanem akár több száz. Ez többnyire olyankor van, ha felizgatom magam hirtelen, vagy intenzívebben mozgok. Néha a homlokomon jelentkezik ez az érzés, ha pl. megijedek.

Hozzá kell tennem még, hogy az utóbbi időben elég gyakran ébredek arra, hogy el van zsibbadva a kézfejem, főleg a kisujjam. A szurkálások is hasonló érzések, mint amikor megy ki a zsibbadás, de ezek nap közben jelentkeznek. Tegnap is például, mikor este gyors léptekkel mentem az utcán, akkor is ezt kezdtem érezni a kezeimben.


2017. jún. 14. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem szakértői válasz, de szerintem vérkeringés. Én ha bicajozok, utána zsibbad, bizsereg, zsibong mindkét combom.
2017. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!