Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menmyire természetes náthánál,...

Menmyire természetes náthánál, hogy az arcüregemben és fülemben is érzek valamit?

Figyelt kérdés
Torokgyulladàssal,szàrazköhögéssel kezdődött vasàrnap.Mostanra eléggé eldurvult.Nagyon csúnya hurut van az orromban,torkomban. Tegnap a jobb arcüregemben màr kicsit fàjt is.Ma meg valami történt a bal fülemmel:először csiklandozast ereztem benne,aztàn olyat,mint mikor belefolyik a víz.Néha ha erősebben köhögök,nagyon beleszúr.Most épp 'recseg'.Lazas vagyok.Most kaptam penicillint,cataflamot,köptetőt.Mi történik?Ràmegy a nàtha az egész fejemre? Azokat a gyógyszereket lehet együtt szedni?
2017. jún. 16. 16:14
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:
Előfordulhat persze, én is pár hete voltam beteg, nekem is bedugult a fülem, és az arcüregem is fájt az egyik oldalon (sőt, nekem a fogamra is ráment). Az arc üregei összeköttetésben vannak egymással, komoly nátha vagy egyéb fertőzés esetén gyakori az ilyesmi. Szedheted a gyógyszereket nyugodtan, sőt, kell is, az majd szépen rendbe hoz.
2017. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!