Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy ne ájuljak...

Mit csináljak hogy ne ájuljak el évzárón?

Figyelt kérdés
Sokszor lettem már rosszul ilyeneken. Ez sok okból ciki mert hát egyrészt szoknya (bár most nadrágban megyek szerintem nem érdekel ha lecs*sznek) meg hát eleve olyan rossz hogy mindenki engem néz. Nem szeretnék elájulni. Mit csináljak? Szólhatok ha már rosszul vagyok, de az kb majdnem ugyan az mert leültetnek vagy kivisznek. Tudok valamit csinálni? Mire kell odafigyelni?
2017. jún. 18. 00:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16/L
2017. jún. 18. 00:57
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ne éh gyomorral menj.
2017. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Jó volna tudni, mitől ájulsz el, mert ez nem az egészség jele.
2017. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor lesz az évzáró?
2017. jún. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Székre csüccs le
2017. jún. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem lehet ülni mindenki áll még csak egy árva szék sincs, főleg ha jó idő lesz és kint leszünk. amúgy jövő héten, miért?
2017. jún. 18. 01:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne magassarkúban menj. Egy kényelmes cipőben állni 1-2 órát meg nem vészes. Közben lépegess kicsit, ha érzed hogy szédülsz (gondolom ez megelőzi az ájulást) akkor meg ne habozz leülni egy percre a földre! Jobb, mintha dobnál egy hátast. + vigyél magaddal vizet (0.5l kisüveges)
2017. jún. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyél, igyál eleget. Én a helyedben vinnék szőlőcukrot és egy kis vizet. Ha van egy pingyurka fekete táskád abban elfér egy két decis üveg. Ha lehet akkor a sorvégére állj ott sokkal több levegő van, bár ez a helyiség elrendezésétől függ.
2017. jún. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Èn is ájulós voltam, nekem doki azt mondta, hogy állás közben mozgassam a lábaimat, pl. lábujjhegyre állás, vádli feszítès, ilyesmi.
2017. jún. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne menj.

Miért, mi lesz, igazolatlan óra (tanítási időn kívül)?

2017. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!