Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha szurdogáló mellkassal és...

Néha szurdogáló mellkassal és nehézlégzéssel rendelkezem, ezért van ez?

Figyelt kérdés
Sokszor jön rám fulladás úgy értve kapok levegőt csak gyorsabban kell vennem,kapkodok a levegőért.Észrevettem hogy (és ez nem kitaláció)nem tudok ūvölteni,ordibálni.A hangom egyre halkabb de nem megy a hangos beszéd sem.Nagyon nehéz a beszéd.Ez lehetséges hogy valaki ne tudjon ūvölteni?Ez tuti leépūlés lehet.
2017. jún. 25. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy szó:Panikbetegseg.

Esetleg még mellé hipochodria..

Nekem az volt 2 évig, és gyógyszereket szedtem,pszchiaterhez jartam.

Tudom most az jar a fejedben, hogy neked biztos hogy valami betegséged van, es aki mast mon az hulye..

En tudom milyen ateltem..

Ennek ellenere enis elmentem parszor orvoshoz, mert azthittem szivbetegsegem van..Meg meg sok mas..

De ennek ellenere teis vizsgatasd ki magad, de ez panikbetegseg lessz..

De elotte tenyleg menj el orvoshoz, es ne ide irogass ki kerdeseket..

Ha nem talalnak semmit keress fel egy pszchiologust..

Nekem anno este amikor aludni akartam hirtelen egy nagyot dobbant a szivem es kimaradt par legzes..De pszchies oka van.

2017. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál,nem vizsgáltak meg pedig tb-m is volt,csak a tūdőszűrőre kūldtek el ahova sajnos anyagi okok miatt nem tudtam máig sem odautazni plusz a szűrésért is fizetni kell.Kiírtam mert talán van aki okosat is tud mondani gondoltam mint pl te.
2017. jún. 26. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!