Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez súlyos hasmenés?

Ez súlyos hasmenés?

Figyelt kérdés

Màr 3. Napja tart.Első nap hőemelkedés is volt.37,8 .

Reggel a legrosszabb.Olyankor gyorsan egymas utan 5-6-7 -szer is megyek wc-re.A széklet nem túl sok csak gyakori.Csak székeleskor fàj a hasam alul.Maskor nem. Sargasbarna,laza allagú.

Naponta összesen kb 10-15- szor.Étvagyam van.csak a dieta miatt gyengebb vagyok és nagyon ehes.

Ez igy nagyon veszelyes?Nemreg antibiotikumot szedtem.lehet belgyulladas? Szentablettat probiotikumot ajanlottak.szedem ket napja de nem erzek javulast.mit csinaljak?nagyon aggodom!


2017. jún. 28. 23:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Erintesre nem erzekeny a hasam ha megnyomkodom.hœemelkefes sincs mar.
2017. jún. 28. 23:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez volt,5 napig tartott,kerüld a tejes dolgokat,banán,főtt krumpli mehet.Ja és kamilla tea.
2017. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szén tabletta vagy krumplit egyél sokat lehetőleg kerüld a tejterméket biztos valami vírus háziorvoshoz mindenképpen érdemes elfáradni és tessèk sok folyadékot innni.
2017. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem múlik és már nem bírod próbál ki a REASEC hasfogót, azt nálam már aznap megszüntette
2017. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nalam majusban volt egy ilyen virus. 1 hetig tartott, de 5.nap utan infuzio kellett annyira gyenge voltam. Tort krumplit ettem, sok vizet kellett innom.es szentabit szedtem..nagynehezen elmult,de most lehet megint elkaptam. :(

Menj el orvoshoz.

2017. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2017. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött helyre.szedem a smectàt,kimélő etrend probiotikum és még mindig megy .jó annyit elértem hogy kevesebb a széklet (mennyisegre).De reggel megyek 4 szer kb meg napkozben is mar kevesbe faj olyankor a hasam.nyalkas szeklet mit jelenthet?sok javulas nincs.sajnos ugy lazszik keson kezdtem szedni a probiotikumot.
2017. júl. 1. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hét alatt nem javul akkor irány az orvos
2017. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!