Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy antibiotikum után visszaesett vagy csak még több baja lett?

Figyelt kérdés

Én 16-àn kezdtem antibiotikumot szedni torokgyulladàsra,köhögésre.5 napos kurat végig beszedtem.jobb is lett,bàr még néha köhécseltem.Màs baj nem volt.Kb 1,5 hét utàn elkezdett menni a hasam.(antibiotikum kúra alatt is màr fura volt a székletem,de nem volt vészes,igy végig szedtem a gyogyszert).

Na mindegy,szóval mostmar 5.napja vacakol a hasam,megyeget....Erre most megine érzek valami furàt a torkomban.A szaraz köhögés egyébként is még elkap néha.

Lehet hogy csak annyit ertem el az antibiotikumal hogy szétcseszte az emesztesem de igazàból nem gyógyultam meg?Most mi lesz?Mit csinaljak?

Probiotikumot szedek.


2017. júl. 1. 16:24
 1/1 anonim válasza:
Az egyik barátnőm 2× esett vissza, az anyja 3×. Nekik tüszős mandula gyuladásuj volt.
2017. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!