Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Étvágytalanságot, ételundort...

Étvágytalanságot, ételundort mi okozhat?

Figyelt kérdés
Májusban kezdődött minden, olyan 24-25. körül. Nem kóros a dolog, csak akkor nem tudtam enni semmit mert hihetetlenül undorodtam mindenféle ételtől, még attól is amit szeretek. A gyümölcsöktől is. Kb 1 hétig minden nap kínoznom kellett magamba kaját, hogy ne legyek rosszul de többször meg kellett állnom mert azt hittem visszaköszön. Utána jobb lett, jobban esett a kaja de még mindig nem az igazi. Néhány napja megint nem kívánom a kaját, éhesnek se érzem magam, megint csak azért eszek, hogy ne fájjon a fejem meg ne essek össze. Mellette azért iszok valamennyit. Most annyiban más, hogy nincs hányingerem az étel gondolatától de semmi nem esik jól. Azért érdekes ez mert nekem világ életemben jó étvágyam volt télen nyáron. Most meg semmi és pár falattal úgy érzem, hogy jól is vagyok lakva. Lehet, hogy a melegtől van ez, még ha eddig nem is volt? De normális az, hogy már lassan második hónapja nincs rendesen étvágyam? Nem érzem magam betegnek, szerintem nem vagyok az csak nem tudom mire vélni. Mivel amúgy babát tervezünk több tesztet is csináltam már de mind negatív. Szerintetek? 21 éves vagyok.
2017. júl. 11. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem sok a savad? Nekem akkor volt ilyen, amikor előjött a refluxom. Persze lehet sok minden mástól is, ki kellene vizsgáltatnod mielőbb. Menj el a háziorvoshoz, első körben vérvétel és hasi ultrahang nem ártana.
2017. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!